Професійна розробка програмних рішень і сайтів для бізнесу

Дізнайтеся хто ми

+

Веб-студія "Крокус" пропонує Вам замовити розробку та створення сайтів на замовлення в Києві будь-якої складності! У нас працюють кваліфіковані фахівці з досвідом від 3х років, які по-справжньому люблять те, чим вони займаються. Будучи нашим клієнтом, Ви отримуєте можливість доступу до комплексного обслуговування Вашого сайту. Ми візьмемо на себе будь-які завдання, починаючи від створення концепції сайту і закінчуючи швидкої та ефективної комплексної розкручуванням сайту в Інтернеті.

Стаючи нашим клієнтом, Ви зможете істотно підняти власний бізнес на новий рівень, забезпечивши його стабільний розвиток. Наші фахівці дуже чітко і в індивідуальному порядку визначають необхідну для цього стратегію. Студія веб дизайну "Крокус" Київ завжди заздалегідь складає послідовний план дії по розробці і створенню сайту.


Це дозволяє нам забезпечити гармонійний розвиток бізнесу клієнтів. Наша політика - це повний супровід сайту, як технічне, так і інформаційне.

Веб студія "Крокус" пропонує:

  • розробку концепції сайту
  • створення індивідуального дизайну сайту
  • створення технічного завдання
  • розробку сайту в Києві
  • створення сайтів під ключ
  • розробка сайтів в Києві
  • виготовлення сайту
  • комплексне просування сайту


Переваги web студії "Крокус"

Студія розробки сайтів Крокус - це компанія, де працюють професіонали, які знають, що саме потрібно зробити, щоб клієнт залишився задоволений. Наш підхід до створення web сайтів повністю комплексний. Над сайтами будь-якої складності ведеться ретельна робота. Ми продумуємо структуру, робимо сайт, а потім займаємося його просуванням і технічним супроводом.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на швидкий ефект, який однозначно буде відповідати вашим потребам. Чому студія веб-розробки Крокус має право ставитися до одних з найкращих в Україні? Відповідь на питання полягає в наших очевидних перевагах.

Як ми вже сказали, нам під силу завдання будь-якої складності. У нас ви можете замовити як створення сайту-«візитку», так і дуже великий портал або інтернет-магазин з функціоналом будь-якої складності. Завдання виконується в межах самих стислих часових рамок. Ми завжди заздалегідь промовляємо час нашої роботи з вами. І кожен учасник нашої команди відноситься до свого завдання з максимальною відповідальністю.

Ми любимо свою справу, тому нам вкрай важлива наша репутація. За час нашої роботи ми жодного разу не підвели своїх клієнтів. Тому люди довіряють нам і продовжують довіряти. Студія дизайну сайтів "Крокус" - це не просто організація. Це команда висококваліфікованих фахівців. Це стосується абсолютно всіх членів нашого колективу - від копірайтерів до веб-майстрів.

Кожен, хто працює у нас, володіє дуже великим досвідом роботи за своєю спеціальністю. Ви можете бути точно впевнені в тому, що ваш проект знаходиться в надійних руках. Студія веб-розробки "Крокус" проводить політику максимально прозорої співпраці. Завдяки цього, різного роду непорозуміння і розбіжності з робочих питань зводяться до мінімуму.

Розпочинаючи співпрацю, ми робимо висновок надійний контракт, в якому враховані всі важливі моменти, аж до найдрібніших подробиць. Студія зі створення сайтів «Крокус» займається пошуком оптимального рішення для вас. Якщо ваш бізнес є специфічним, то для вирішення поставленого завдання будуть знайдені інструменти, які будуть найбільш відповідати за потрібне вам параметрам.

Такі індивідуальні рішення зможуть допомогти вашій справі ефективно і успішно розвиватися. Ви побачите дуже швидкий результат у вигляді нових клієнтів в ваш бізнес. Студія створення сайтів "Крокус" займається проектами, які гарантовано будуть продавати вашу продукцію або послуги. Ми використовуємо найбільш оптимальні елементи конкретно для вашого сайту і його оптимальну структуру.

Комплексний метод роботи, застосовуваний нами, забезпечує гідний результат. Ми не тільки створюємо сайти, але і розкручуємо їх. Тобто ми працюємо від початку і до кінця для досягнення найкращого ефекту.


Розробка і створення сайтів Київ

Ми готові зайнятися будь-якими проектами: неважливо, це презентаційний лише однієї сторінки сайт, або ж багатофункціональний портал. Розробка і створення сайту веб-студією "Крокус" - це гарантований ефективний результат для вашого бізнесу. Наші фахівці вкрай відповідально підходять до будь-якого проекту, тому партнер отримує оптимальну для його напрямки діяльності структуру сайту, а також найбільш зручну і практичну систему управління вмістом сайту.

Веб дизайн студія "Крокус" в Києві створює для клієнтів сайти будь-якого напрямку, включаючи Лендінги (landing page), сайт-візитку, інтернет-магазин під ключ і інформаційні ресурси. Для кожного проекту розробляються максимально ефективні та актуальні технічні рішення, з урахуванням Ваших побажань по дизайну і функціоналу.


Виготовлення сайту Київ

Виготовлення сайту Київ - це головний напрямок компанії Крокус. Сайт під ключ - це складне завдання, яке під силу виключно професіоналам. Справа в тому, що для такої роботи необхідна організація максимально чіткого творчого і технічного процесу. Ми займаємося розробкою сайтів на протязі багатьох років, і за цей час придбали по-справжньому багатий досвід в даній сфері.

Перед тим, як почати безпосередньо виготовлення сайту, ми укладаємо з вами докладний договір, в якому розписані найдрібніші нюанси. За відносно невелику суму ви отримаєте гарантований результат. Сайти, створені нашою командою, дійсно допомагають бізнесу розвиватися в потрібному вам напрямку.

Виготовлення сайтів на замовлення займає у нас небагато часу, завдяки вже згаданій нами високої організації роботи. Ми не належимо до веб-студіям, в яких над проектом працює пара людина. Злагодженість і розподіл функцій - це одна з головних позитивних рис нашої діяльності.

Існує кілька етапів, в процесі яких ви отримуєте відмінно функціонує сайт в Києві:

• Розробка та затвердження концепції проекту

• Створення продуманого до дрібниць дизайну ресурсу

• Верстка зусиллями висококваліфікованих фахівців

• Установка системи управління

• Установка необхідних для функціонування модулів

• навчання управлінням сайту

У процесі навчання використання вашого ресурсу ви отримуєте всі необхідні навички для того, щоб гра матнею керувати ним, не вдаючись до сторонньої допомоги. Ви зможете самостійно додавати необхідну для вашого бізнесу інформацію, блокувати «незручних» користувачів, а також здійснювати масу інших завдань. Ми, в свою чергу, гарантуємо вам будь-який вид консультації в будь-який зручний для вас час.

Створення сайту допомагає вам отримати все необхідне для планомірної розкрутки вашого бізнесу. Результат нашої роботи буде очевидний вже в перші тижні роботи ресурсу. Один з важливих моментів - розкрутка - це завдання, яке також нам під силу.

Ми готові надавати вам підтримку вже після того, як проект був зданий і введений в експлуатацію. Цим займають фахівці з інтернет-маркетингу, що володіють хорошим досвідом роботи. Наші співробітники візьмуть на себе завдання по адаптації сайтів під мобільні пристрої.


Скільки коштує розробка сайту?

Вартість створення сайту може варіюватися в залежності від цілого ряду факторів. При укладанні договору прописується ціна роботи над кожним з них. Ви отримаєте чітке уявлення про те, в чому саме полягає діяльність кожного фахівця.

Досить складно відразу озвучити вартість розробки сайту, особливо, якщо проект виконується за індивідуальним технічним завданням. Для початку нами оцінюється все технічне завдання цілком. Різні сайти будуть мати різну ціну - це природно. Наприклад, сайт-«візитка», зрозуміло, має більш низькі розцінки при створенні, ніж повноцінний інтернет-магазин.

Але всі великі ресурси (наприклад, з можливістю прямого зв'язку з менеджером організації або ж з великим об'ємом інформації для ваших потенційних клієнтів) можуть значно відрізнятися за ціною, так як вимоги до дизайну і функціоналу можуть бути різними.

Також варто згадати ваші вимоги з питань розробки дизайну сайту. Якщо ви хочете мати НЕ типовий, а строго індивідуальний проект, то варто розраховувати на те, що ціна сайту буде вище. Вартість розробки сайту залежить також від того, яку систему CMS ви вибираєте. Ці системи управління можуть бути платними і безкоштовними.

Якщо ви вибираєте готову систему управління, то кінцева ціна сайту буде нижче. Якщо вам потрібна спеціальна розробка під ваш проект, то ви повинні розраховувати на підвищену вартість. Один з важливих моментів, від яких залежить вартість виготовлення сайту - це вартість реалізації з технічної сторони і в плані дизайну.

Чим більше функцій має сайт, тим вищою буде його ціна. Краса і ефективність дизайну - це пряме завдання наших розробників. Ви можете замовити досить простий дизайн, а можете віддати перевагу дизайн з елементами різних технологій, наприклад, Flash або Javascript. Це зажадає більше часу і, отже, зусиль з нашого боку. Інші фактори обумовлюються в процесі попередньої консультації.


Як замовити розробку сайту в Києві?

Ви можете замовити розробку та створення веб сайту під ключ у нас, зателефонувавши за номером: +380 050 653 90 80 або ж залишивши заявку через форму внизу сторінки. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами протягом одного робочого дня!

Ми використовуємо такі технології

Створення нових можливостей

vueJS
Angular 8
C#
MSSQL
ASP .NET CORE
EF CORE
mongoDB
.NET CORE

Реалізовані проекти

1/18
01

Великий стек найсучасніших і надійних технологій на 2019 рік, дозволяє охопити всі необхідні сфери оптимізації бізнесів-процесів: від розробки продающих, сучасних сайтів / мобільних додатків, маркетингу, до проектування фінансових платформ / унікальних CRM систем.

02

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

03

Великий, стабільний і професійний штат розробників / дизайнерів / маркетологів забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення великого бізнесу.

04

Методологія управління проектами, побудована на принципах тайм-менеджменту забезпечує постійний контроль і звіти про виконану роботу, що гарантує розробку продукту в зазначені терміни.

05

Використання сучасних трендів і тенденцій в сфері світового веб-дизайну! Штат досвідчених дизайнерів, які працюють в тандемі з маркетологами. Розробка логіки продукту, створення максимально зручних для користувача інструментів / інтуїтивно-зрозумілих інтерфейсів. Комплексний UX / UI підхід до розробки інтерфейсів веб-сайтів, інтернет-магазинів і програмних рішень.

06

SEO + PPC + SMM. Ефективне комплексне просування веб-сайтів / продуктів, засноване на використанні всіх максимально актуальних каналів інтернет-реклами. Розробка персональної стратегії просування досвідченими маркетологами, зростання і контроль відвідуваності і продажів. Розробка індивідуальних систем аналітики даних.

07

Є постійними digital партнерами безлічі міжнародних / європейських / українських компаній і корпорацій. Надаємо максимально оптимальні рішення для завдань будь-якої складності, відповідно до бюджетів, стратегією і розвитком компанії.

7 причин почати автоматизацію бізнесу з нами

01 Технології

02 Аналітика

03 Штат

04 Управління

05 Дизайн

06 Digital маркетинг

07 Клієнти

1/7

Наші задоволені клієнти

Ми співпрацюємо з інноваційними компаніями з усього світу

missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
missing
1 /