Наші послуги

Digital маркетинг

Наша компанія надає спектр послуг в даному напрямку:

1.

SEO просування. Пошукове просування сайту - це комплекс робіт, спрямованих на залучення цільових клієнтів з пошукових систем Google і Яндекс. Складові цього процесу: Вивчення структури Вашого сайту Підбір максимально ефективних запитів для просування Технічний і текстовий аудит сайту, коректування коду і контенту Внутрішня і зовнішня оптимізація сторінок сайту. Ми користуємося тільки перевіреними методами, що дає нам можливість надавати 100% гарантію на висновок будь-якого запиту в топ.

2.

SMM (просування в соціальних мережах). Визначаємо цільову аудиторію Збільшуємо лояльність існуючих клієнтів Підвищуємо інтерес до бренду або продукту Розповідаємо про новинки компанії Прівлечаем нових клієнтів підвищуємо продажу

3.

Аналіз і оптимізація. Наш підхід в маркетингу - це отримання максимального прибутку з мінімальними витратами Ми аналізуємо відвідуваність, джерела трафіку, KPI Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній Вибираємо найбільш ефективні методи, коригуємо процеси

4.

PPC (контекстна реклама). Тільки цільові переходи Залучення потенційних клієнтів протягом 1-2х днів Відстеження кліків і конверсії Ремаркетінг / ретаргетінг

5.

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

1/3

Ми використовуємо такі технології

Створення нових можливостей

vueJS
Angular 8
C#
MSSQL
ASP .NET CORE
EF CORE
mongoDB
.NET CORE

Реалізовані проекти

1/18
01

Великий стек найсучасніших і надійних технологій на 2019 рік, дозволяє охопити всі необхідні сфери оптимізації бізнесів-процесів: від розробки продающих, сучасних сайтів / мобільних додатків, маркетингу, до проектування фінансових платформ / унікальних CRM систем.

02

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

03

Великий, стабільний і професійний штат розробників / дизайнерів / маркетологів забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення великого бізнесу.

04

Методологія управління проектами, побудована на принципах тайм-менеджменту забезпечує постійний контроль і звіти про виконану роботу, що гарантує розробку продукту в зазначені терміни.

05

Використання сучасних трендів і тенденцій в сфері світового веб-дизайну! Штат досвідчених дизайнерів, які працюють в тандемі з маркетологами. Розробка логіки продукту, створення максимально зручних для користувача інструментів / інтуїтивно-зрозумілих інтерфейсів. Комплексний UX / UI підхід до розробки інтерфейсів веб-сайтів, інтернет-магазинів і програмних рішень.

06

SEO + PPC + SMM. Ефективне комплексне просування веб-сайтів / продуктів, засноване на використанні всіх максимально актуальних каналів інтернет-реклами. Розробка персональної стратегії просування досвідченими маркетологами, зростання і контроль відвідуваності і продажів. Розробка індивідуальних систем аналітики даних.

07

Є постійними digital партнерами безлічі міжнародних / європейських / українських компаній і корпорацій. Надаємо максимально оптимальні рішення для завдань будь-якої складності, відповідно до бюджетів, стратегією і розвитком компанії.

7 причин почати автоматизацію бізнесу з нами

01 Технології

02 Аналітика

03 Штат

04 Управління

05 Дизайн

06 Digital маркетинг

07 Клієнти

1/7